Hakkımızda

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

Günlük kiralık daire hizmeti veren firmamız sizlere en uygun fiyat ile lüx odalar sunmaktadır. 1+0 ve 1+1, odalar ile evinizdeki huzuru size sağlamaya ve yaşatmaya, çalışanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Farklı kişi sayısına göre odalarımız mevcut olmakla birlikte 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik odalarımız bulunmaktadır.

Konforlu odalarımızda, 24 saat sıcak su, klima, tv ( tüm uydu yayınları ), wireless internet, sizler için düşünülmüştür.Yatak odasında geniş bir yatak ve gardrop mevcuttur. Mutfak içinde nescafe, kahve kreması, türk kahvesi, çay, bitki çayları, şeker ve içmeye hazır konumdadır.
bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel
BİZE ULAŞIN WHATSAPP